yükleniyor

Taylan Antalyalı ile Hayata Geçirdiğimiz, ‘Gelecekteki Ben’ Projesi ile Çocuklarımız Hayallerindeki Meslekleri Çizdi

Taylan Antalyalı ile Hayata Geçirdiğimiz, ‘Gelecekteki Ben’ Projesi ile Çocuklarımız Hayallerindeki Meslekleri Çizdi güneş amblemi.

Galatasaray ve Türkiye A Milli Takımının başarılı futbolcusu Taylan Antalyalı ile hayata geçirdiğimiz ‘Gelecekteki Ben’ projesiyle İstanbul, Ankara, Antalya, Giresun, Şanlıurfa ve Van etkinlik noktalarından çocuklarımız, hayallerinde yatan meslekleri resmetti. Gelen tasarımlardan 5 tanesi tişört ve NFT üretimi için kullanıldı ve çocuklarımızın resimleriyle tasarlanan ürünler TEGV Dükkan’da satışa sunuldu.
Satılan ürünlerin tüm geliri, çocuklarımızın nitelikli eğitim desteği alabilmesi için Vakfımıza bağışlanacak. Ürünleri incelemek ve satın almak için linke tıklayabilirsiniz; Gelecekteki Ben
Gelecekteki Ben projesinin lansmanı 26 Temmuz Salı Günü, Ferit Aysan Eğitim Parkımızda gerçekleşti. Proje ile ilgili yaptığı açıklamada Taylan Antalyalı: “Geleceğimiz olan çocuklar, hayallerini gerçekleştirmek, onları eğitim alanında daha sağlıklı bir geleceğe ulaştırmak adına, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ile birlikte hareket ederek projemizi hayata geçirdik. Bu proje kapsamında, ufku gönülleri kadar geniş olan minik arkadaşlarımızın hayata geçirdiği birbirinden güzel eserleri; tişört, şapka ve çanta gibi ürünlerde yaşattık. Projedeki tek amacımız, gelecek nesillerin daha iyi bir eğitim almaları adına olanakları geliştirmek ve hayal kuran, kurdukları hayalleri gerçeğe dönüştürmek isteyen minik kalplerimizin her zaman yanında olmak” dedi.
Taylan Antalyalı’ya bu örnek davranışı ile nitelikli eğitime olan desteği için bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz.


03.08.2022
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!