yükleniyor

TEGV Dükkan, Instagram’da Sizleri Bekliyor!

TEGV Dükkan, Instagram’da Sizleri Bekliyor! güneş amblemi.

2021 yılından bu yana düğün, nişan, yeni doğan ürünleri ve kurumsal hediyeler başta olmak üzere birçok kategoride ürün bulunduran ve verilen siparişleri çocuklarımız için nitelikli eğitim desteğine dönüştüren TEGV Dükkan artık Instagram’da!
Renkli ve iyilik dolu ürünlerimizin yer aldığı TEGV Dükkan’da, her özel gününüz için mükemmel hediyeler bulabilir, doğum günleri, yılbaşı, nikahlar ve kurumsal etkinliklerinizde kullanabileceğiniz özenle seçilmiş hediyelik ürünlerimizle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
TEGV Dükkan'ın geniş ürün yelpazesinde; mumlar, lavanta keseleri gibi hediyelik ürünlerin yanı sıra nikah için anahtarlık, kitap ayracı, not defteri, magnet gibi özel ürünler bulabilirsiniz. Ayrıca yeni doğan bebekler ve doğum günleri için özel tasarlanmış ürünlerimizle sevdiklerinize unutulmaz bir jest yapabilirsiniz.
TEGV Dükkan'dan satın aldığınız her ürünle sevdiklerinizi mutlu ederken, aynı zamanda çocuklarımızın geleceğine de yatırım yapıyorsunuz. Nitelikli eğitime erişim imkânı olmayan çocuklarımıza destek olarak, onların yüzlerinde kocaman bir gülümseme oluşturuyorsunuz. Bu mutluluğa ortak olmak için, özenle seçilmiş yüksek kaliteli ürünlerimize www.tegvdukkan.com adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi Instagram’da takip ederek çocuklarımızın geleceğini birlikte güzelleştirebiliriz.

13.03.2024
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!