yükleniyor

TEGV Eğitime Destek Sertifikaları

TEGV Eğitime Destek Sertifikaları güneş amblemi.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı olarak, eğitim çalışmalarımızı desteklemek isteyen bağışçılarımızı farklı bağış alternatifleriyle buluşturmak üzere hazırladığımız Eğitime Destek Sertifikaları, çocuklarımızın geleceğine umut oluyor.

TEGV Eğitime Destek Sertifikaları ile, tüm özel günlerde sevdiklerinize anlamlı bir hediye sunarken bir çocuğumuzun daha nitelikli eğitimle buluşmasına katkı sağlayabilir, mutluluğunuzu katlayabilirsiniz. “Hediye bağış sertifikasını” dilerseniz basılı olarak, dilerseniz online olarak anında gönderebilirsiniz. Bu yönüyle e-sertifika bağışı, “son dakika hediye” alternatifi olarak değerlendirilmektedir.

Eğitime Destek Bağış Sertifikaları, TEGV’de 1 çocuğumuzun bir yıllık eğitim masrafı olarak karşılanmaktadır. Alacağınız her sertifika ile bir çocuğumuzun daha geleceğine ışık tutabilirsiniz.

Doğum Günü Sertifikası, İşe Giriş/Terfi Sertifikası, Nişan veya Düğün Sertifikası, Bayram Sertifikası, Anneler Günü Sertifikası, Sevgililer Günü Sertifikası, Kadınlar Günü Sertifikası gibi farklı sertifika hediye alternatiflerimizi inceleyebilirsiniz.

Basılı ve e-sertifika modellerimizi incelemek ve sipariş vermek için TIKLAYINIZ.

28.07.2022
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!