yükleniyor

TEGV’de İlham Veren Başarı Öykülerimiz

TEGV’de İlham Veren Başarı Öykülerimiz güneş amblemi.

Kuruluşumuzdan itibaren “Bir Çocuk Değişir, Türkiye Gelişir” mottosuyla çağdaş nesillerin yetişmesi için eğitim desteğiyle buluşturduğumuz 3 milyonu aşkın çocuğun hikayesi bugüne umut, yarınlara ışık olmaya devam ediyor. 28 yılda ortaya çıkan değerlerimiz ve içinde TEGV’in etkisi olan hikayelerden ilhamla oluşturduğumuz Cumhuriyetin Yüzleri projemizdeki gurur tablomuz giderek büyüyor.


Uluslararası Kanguru Matematik Yarışması’nda TEGV Şampiyonumuz

TEGV Sakarya Nirun Şahingiray Öğrenim Birimimizin çocuklarından olan, Tasarım ve Beceri Atölyesi etkinliklerine ilgiyle katılan çocuğumuz Kerem Affan Şanlı, 91 ülkede aynı sorularla uygulanan ve ilkokulun tüm kademelerinden öğrencilerin katıldığı 2023 Uluslararası Kanguru Matematik Yarışması’nda üçüncü sınıflar arasında Türkiye birincisi oldu. Kerem bu başarısıyla Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenen ödül töreninde altın madalya ve okulu adına plaket kazandı. Kerem’i tebrik ediyor ve başarılarının devamında da yanında olmayı temenni ediyoruz.


İlkokuldan Üniversiteye Uzanan Başarı Öyküsü

İlkokul 3. Sınıftayken İpek Kıraç Öğrenim Birimimizde TEGV ile tanışan Mine Akgül, azmi ve gönüllülerimizin destekleriyle eğitim hayatının başından itibaren akademik başarılar kazanan, hayallerine giden yolda eğitim desteği sağladığımız TEGV çocuklarımızdan biri. Mine, Koç Üniversitesi’ne Anadolu Bursiyeri olmaya hak kazanarak kendi başarılarına ve TEGV’de nitelikli eğitimin dönüştürdüğü hayatlara güzel bir örnek daha ekledi. Mine’ye ve aydınlık yarınların bir parçası olacağına inandığımız tüm TEGV çocuklarımıza başarılar diliyoruz.

12.09.2023
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!