yükleniyor

TEGV’de Yaz Etkinlik Dönemi Sonlandı

TEGV’de Yaz Etkinlik Dönemi Sonlandı güneş amblemi.Çocuklarımız bu sene de Türkiye’nin dört bir yanındaki etkinlik noktalarımızda sanattan spora, oyunlardan gezilere dopdolu aktivitelerle eğlenerek öğrendikleri bir yaz geçirdiler. TEGV yaz etkinlik dönemi kapsamında 17 Haziran - 31 Temmuz 2023 tarihleri arasında 50 etkinlik noktamızda 606 gönüllümüzün desteğiyle 6.000’e yakın çocuğumuz gezilere, sanat atölyelerine katıldı, doğayı gözlemledi ve her zaman olduğu gibi eğlenerek öğrendi.

Deprem bölgesinde TEGV Adıyaman Sanko Konteyner Kent Shell Öğrenim Birimi, TEGV Malatya Rönesans Konteyner Kent Shell Öğrenim Birimi ve Vehbi Koç Vakfı Hatay Konteyner Kent TEGV Öğrenim Birimlerimizde de yaz etkinliklerimizi gerçekleştirerek çocuklarımızı eğlenirken öğrendikleri renkli etkinliklerle buluşturduk.

Ücretsiz olarak gerçekleşen etkinliklerimiz ile kendilerini tanıma ve yeteneklerini keşfetme fırsatı yakalayan çocuklarımız TEGV’de dolu dolu bir yaz tatili geçirdiler. Yeni dönemde çocuklar ile buluşmak için sabırsızlanıyoruz!

22.08.2023
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!