yükleniyor

Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü Ziyaretimiz

Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü Ziyaretimiz güneş amblemi.

27 Mart 2024 tarihinde, Genel Müdürümüz Sait Tosyalı, Saha Yönetimi Müdürümüz Bülent Belin ve Ankara Semahat ve Dr. Nusret Arsel Eğitim Parkı Yöneticimiz Nilüfer Özdemir ile birlikte, Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı’yı makamında ziyaret ettik. Sn. Ebubekir Sıddık Savaşçı'yı yeni görevinde tebrik edip başarı dileklerimizi ilettik.
MEB’in yeni eğitim yılına yönelik projeleri ve hedeflerinin yanı sıra, Vakfımızın 2023-2024 etkinlik yılı sonbahar dönemi faaliyetlerini içeren raporumuzu sunduk. Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Sn. Yasin Vural da katıldığı görüşmede, Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanlığı ile iş birliği yaparak, ilköğretim çağındaki öğrencilerin karnelerinde yer alacak sosyal etkinliklere destek olmak üzere akreditasyon ve iş birliği imkânlarını değerlendirdik.
2022 yılında 8 Haziran'da Sakarya Serdivan'da bulunan Hacı Emine Oba İlkokulu’nda, TIRSAN tarafından yenilenen Bilişim Ateşböceğimizin açılış törenini gerçekleştirmiştik. Açılışımıza o dönem Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Ebubekir Sıddık Savaşçı ve bölge idari yetkilileri de katılım göstermişti. Açılış sırasında çektirdiğimiz fotoğrafı, bu ziyaretimizde kendisine güzel bir hatıra olması için takdim ettik.
Sayın Ebubekir Sıddık Savaşçı'ya yeni görevinde başarılar diler, kıymetli görüş ve önerileri için teşekkürlerimizi sunarız.

02.04.2024
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!