yükleniyor

Toplumsal Dönüşüm için Sosyal Etki Zirvesine Katıldık

Toplumsal Dönüşüm için Sosyal Etki Zirvesine Katıldık güneş amblemi.

30 Mayıs tarihinde İş Sanat'ta "Eşitsizliklerden Eşitlik Arıyoruz" mottosuyla gerçekleştirilen "Sosyal Etki Zirvesi"ne Yönetim Kurulu Başkanımız M. Özalp Birol, Genel Müdürümüz Sait Tosyalı ve İş Geliştirme Müdürümüz İpek Uralcan katıldı. Zirvede STK'lar, kurumlar ve üniversitelerin iş birliğiyle toplumsal eşitsizlikleri gündeme getirip çözüm önerileri geliştirmek ve sürdürülebilir farkındalık yaratmak amaçlandı. Aynı zamanda toplumsal cinsiyet eşitliği, toplumsal adalet ve insan-doğa dengesi gibi konular ele alınarak, yeni projeler ve ortak çözümler oluşturulması hedeflendi.
Yönetim Kurulu Başkanımız M. Özalp Birol, sanatın herkes için erişilebilir, anlaşılabilir ve katılımcı olması gerektiğini vurgulayarak "Herkes için Sanat" başlıklı bir konuşma yaptı.
Genel Müdürümüz Sait Tosyalı ise konuşmacı olarak yer aldığı “Sosyal Girişimciliğin Toplumların Değişimine Etkisi” panelinde TEGV’in faaliyetlerinden ve çocukları eğlenerek öğrenmeye teşvik eden Eğitim Programlarının çocuklar üzerindeki olumlu sosyal etkilerinden bahsetti. Ayrıca, bu programların çocukları sadece akademik olarak geliştirmekle kalmadığını, 21. yüzyıl becerilerini kazandırarak onları her yönüyle geleceğe hazırlayan etkinlikler düzenlediklerini vurguladı.
Sosyal Etki Zirvesi’nin düzenlenmesinde katkısı olan tüm paydaşlara teşekkür ediyor ve birlikte daha fazla başarı elde etme umuduyla yolumuza devam ediyoruz. Sosyal Etki Zirvesi’ni aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.


07.06.2024
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!