yükleniyor

Türkiye’nin Dört Bir Yanındaki TEGV Ailemizle Yeni Yıla ‘Merhaba’ Dedik

Türkiye’nin Dört Bir Yanındaki TEGV Ailemizle Yeni Yıla ‘Merhaba’ Dedik güneş amblemi.

Geleneksel hale gelen yeni yıl buluşmamızı 29 Aralık tarihinde gerçekleştirdik. Çevrim içi gerçekleşen etkinliğe Yönetim Kurulu Başkanımız Oktay Özinci, Genel Müdürümüz Sait Tosyalı, Türkiye’nin dört bir yanından gönüllülerimiz ve çalışanlarımız katıldı.

İnsan Kaynakları Departmanımız tarafından hazırlanan ve yoğun bir katılımla gerçekleşen etkinlik katılımcıların 2022 yılının kendilerine ne ifade ettiğini paylaştıkları kelimelerle oluşturulan kelime bulutu oyunuyla başladı. İkinci oyunda ise katılımcılar 2023 temennileri ile kelime bulutu oluşturdular.

TEGV ailesinin bir araya geldiği etkinlikte Siirt Kurtalan Öğrenim Birimi Yöneticisi Cemal Çelik bağlama çalarak türkü söyledi. Ayrıca İnsan Kaynakları Departmanı tarafından tanımlanan eğitimlerde başarı gösteren çalışanlarımıza sürpriz ödüller verildi. Etkinliğin ikinci bölümünde ise oynanan oyunlar sonucunda yapılan çekilişlerde katılımcılar sürpriz hediyeler kazandılar.

Etkinliğimizi tüm katılımcılarımızın ekran karşısında güle oynaya çektikleri halayla sona erdi.

Samimiyet ve fedakarlıklarıyla büyük bir aile bağı olan Vakfımızın yeni yıl etkinliğine katılan tüm çalışanlarımıza ve gönüllülerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Yeni Yıl Tüm Etkinlik Noktalarımızda Kutlandı

Çevrim içi bir araya geldiğimiz etkinliğimizin yanı sıra Türkiye genelindeki etkinlik noktalarımızda da yeni yıl heyecanı yaşandı. Büyük umutlarla karşıladığımız 2023’e girerken her bir etkinlik noktamızda çalışanlarımız, gönüllülerimiz ve çocuklarımız bir araya gelerek yeni yılı sevinçle kutladılar.

Genel Merkezimizde de yeni yıl kutlaması gönüllü ve çalışanlarımızın katılımıyla gerçekleşti. Etkinlikte İnsan Kaynakları tarafından hazırlanan ve tüm etkinlik noktalarından gelen yeni yıl tebrik mesajlarından oluşan video gösterimi izlendi. Büyük ve samimi bir ailenin birliktelik ruhuyla gerçekleşen etkinliğimize katılan tüm misafirlerimize, gönüllülerimize ve çalışanlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

19.01.2023
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!