yükleniyor

Umuda Tenis Turnuvası

Umuda Tenis Turnuvası sayfa görseli.
Umuda Tenis Turnuvası güneş amblemi.

TEGV Umuda Tenis Turnuvası

100. Yılda 100 Çocuk

Umuda Tenis Turnuvası 1 - 8 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Bosphorus Tennis Club'da düzenlenecek olan turnuvanın geliri, çocuklarımızın Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nda nitelikli eğitimle buluşması için kullanılacaktır. Turnuvaya katılan sporcular kendilerinin yanı sıra sosyal çevrelerinden de bağış toplayacak, böylece TEGV çocuklarının nitelikli eğitimle buluşmasına destek olacaklar. Turnuvada hedefimiz; çocuklarımızın spor olanaklarının arttırılması, tenis sporunun yaygınlaştırılması ve erişilebilir olmasıdır. Turnuvada yer alan tüm sporculara sağlıklı ve başarılı maçlar dileriz.

Turnuvaya katılım için aşağıda belirtilen hesap numarasına 25.000 ₺ bağış yaptıktan sonra gerekli belgelerle birlikte kaynak@tegv.org mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Havale/EFT açıklama kısmına Kurum Adı/Tenis Turnuvası yazılması gerekmektedir. Katılım için gerekli belgeler;

  • Takım Adı
  • Takım Kaptanı
  • Takım/Kurum Logosu
  • Bağış Dekontu

Bağış Hesap Bilgileri

TÜRKİYE EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI

BANKA ADI: BEYOĞLU ÖZEL BANKACILIK MERKEZİ

ŞUBE KODU: 410

IBAN: TR94 0006 7010 0000 0082 4213 43

Organizasyon ve detaylı bilgi için

Eda Özbay

0532 366 34 14

Kayıt ve destek için

İnci Damla Çiyan

0216 290 70 85

incidamlac@tegv.org

-

TEGV Umuda Tenis Turnuvası

1-8 Ekim 2023

Bosphorus Tennis Club - Konum için tıklayınız.

-

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Hakkında

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), başta ülkesinin ve dünyanın geleceği için bir eğitim gönüllüsü olarak yola çıkan Suna Kıraç olmak üzere, eğitimin her şeyin başı olduğuna yürekten inanan bir grup sanayici, yönetici ve akademisyenin girişimiyle devlet tarafından verilen temel eğitime destek olmak amacıyla kuruldu.

Kurulduğu günden bu yana “Bir çocuk değişir, Türkiye gelişir” mottosuyla İlköğretim çağındaki çocuklara nitelikli eğitim desteği vermeye odaklanan TEGV, yıllar içerisinde Türkiye’nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu oldu. TEGV 2009 yılında Bakanlar Kurulu tarafından “izin almadan yardım toplama” hakkına sahip vakıflardan biri olarak tanındı. TEGV, Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) ile olan iş birliği protokolü kapsamında Türkiye genelinde, 27 ilde 7 Eğitim Parkı, 39 Öğrenim Birimi ve 17 Ateşböceği Öğrenim Birimi’yle çocuklara çağdaş bir misyon ve vizyonla eğitim desteği vermeye devam ediyor.

Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!