yükleniyor

Yasemin Salih ile TEGV Özel Haberimiz!

Yasemin Salih ile TEGV Özel Haberimiz! güneş amblemi.

Hürriyet Gazetesi Ekonomi Müdür Yardımcısı Yasemin Salih ile TEGV Genel Müdürü Sait Tosyalı, 15 Şubat günü İstanbul Zeyrek Öğrenim Birimimizde buluşarak, TEGV'in faaliyetlerini daha yakından tanımak ve son dönemde gerçekleştirdikleri etkinlikleri değerlendirmek amacıyla bir araya geldiler.

İstanbul'un Fatih ilçesinde bulunan ve tam anlamıyla eski mahalle kültürünün hala canlı olduğu bir semtte yer alan Zeyrek Öğrenim Birimimiz, tarihin ruhunu yansıtan ahşap bir bina ile misafirlerini karşılamaktadır. Zeyrek'e ilk adım attığınızda yüzlerce yıllık bir Roma ayazması bütün ihtişamıyla sizleri karşılar.

TEGV çocukları ve tarih için değerli olan bu mekânda, TEGV Genel Müdürü Sait Tosyalı, TEGV'in kuruluşundan bu yana gerçekleştirdiği faaliyetlere dair detaylı bir bilgilendirme sunarak, özellikle çocukların eğitimine ve gelişimine odaklı projeleri ve etkinlikleri açıkladı. Aynı zamanda, 6 Şubat depremi sonrasında bölgedeki çalışmalarını da detaylandırarak, TEGV'in deprem bölgesindeki psikososyal ve eğitim süreçlerini desteklemek amacıyla yürüttüğü acil yardım ve destek faaliyetlerini aktardı.

Yasemin Salih’in hazırladığı TEGV ve 6 Şubat sonrası “Yarını aydınlatan Ateşböcekleri Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV)” özel haberine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

13.03.2024
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!