yükleniyor

Yeni Umutlarla Yeni Yıla Merhaba Dedik!

Yeni Umutlarla Yeni Yıla Merhaba Dedik! güneş amblemi.

Her sene olduğu gibi bu senede gelenekselleşen yeni yıl buluşmamızı, TEGV Gaziosmanpaşa Öğrenim Birimimizin açılışının hemen ardından aynı gün, 21 Aralık tarihinde TEGV Genel Merkez ofisimizde kutladık. İnsan Kaynakları Departmanımızın organize ettiği yeni yıl kutlaması Genel Müdürümüz Sait Tosyalı ve TEGV çalışanlarının katılımıyla gerçekleşti. Bu özel kutlamada, canlı müzik ve sunumlar eşliğinde hem yeni Öğrenim Birimimizin açılışını hem de yeni yılın gelişini mutlulukla kutladık. Yılbaşı ağacımıza yazdığımız küçük notlardaki yeni yıl temennilerimizi okuyarak, gelecek yıldan beklentilerimizi paylaştık.

Ayrıca 28 Aralık'ta, Türkiye’nin dört bir yanındaki TEGV çalışanlarıyla bir araya gelmek amacıyla düzenlenen çevrim içi etkinliği gerçekleştirdik. Genel Müdürümüz Sait Tosyalı ve tüm TEGV çalışanlarının katıldığı etkinlikte, katılımcılar 2023 yılının kendi hayatları üzerindeki etkilerini ve bu yıl gerçekleştirdikleri faaliyetleri paylaştılar. Çevrim içi etkinliğimizi 2024'e dair beklenti ve hedeflerini içeren güzel dilek ve temennilerle yeni yılın gelişini kutlayarak sonlandırdık.
2024 yılında da eğitimde fırsat eşitliği misyonuyla ilerlemeyi ve tüm çocuklarımızı nitelikli eğitimle buluşturmanın önceliğini benimseyerek hep birlikte güzel başarılara imza atma hedefimizi yineledik. Bu yolda gönüllülerimiz ve destekçilerimizle bir araya gelerek, geçen seneye kıyasla daha fazla çocuğu nitelikli eğitimle buluşturmayı amaçlıyoruz.

12.01.2024
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!