yükleniyor

İstanbul Maratonu’nda Cumhuriyetin Yüzleri Eğitim için Koşuyor

İstanbul Maratonu’nda Cumhuriyetin Yüzleri Eğitim için Koşuyor güneş amblemi.

İstanbul Maratonu’nda Cumhuriyetin Yüzleri Eğitim için Koşuyor

Her sene düzenlenen İstanbul Maratonu, sporun yanı sıra sosyal sorumluluğun da öne çıktığı bir alan. Bu yıl, Cumhuriyetin Yüzleri olarak adlandırdığımız gönüllü koşucularımız, eğitim için İstanbul sokaklarında yardımseverlik koşusunda koşacaklar. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) adına maratonda yer koşucularımız, Cumhuriyetimizin 100. yılını kutladığımız bu sene, Türkiye İş Bankası 45. İstanbul Maratonu'nda adımlarını Cumhuriyet'in izinde yetişen nesiller için atacak.

İstanbul Maratonu’nda 5 Kasım 2023 Pazar günü, eğitim dostu koşucularımızla “Cumhuriyetin Yüzleri Eğitim için Koşuyor” kampanyamız ile daha fazla çocuğun eğitimine katkı sağlamak için gücümüzle koşacağız.

İstanbul Maratonu’nda İyilik Peşinde Koş

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı olarak İstanbul Maratonu'na katılarak sadece sporun değil, aynı zamanda iyiliğin de bir parçası olmayı hedefliyoruz. İstanbul Maratonu’nda İyilik Peşinde Koşmak için maratona kayıt yaptırarak Cumhuriyet’in aydınlık yüzü koşucularımız arasına katılabilirsiniz.

Yardımseverlik Koşuları hakkında detaylı bilgi için bu videomuzu izleyebilirsiniz.

İstanbul Maratonu’na Nasıl Olurum?

İstanbul Maratonu'na kaydolmak ve Cumhuriyetin Yüzleri olarak aydınlık yarınlara koşmaya başlamak için şu adımları izleyebilirsiniz:

İyilik Peşinde Koşarak Cumhuriyet’in izinde yetişen nesillerin eğitimine destek olabilirsiniz. Unutmayın, eğitim için atılan her adım bir çocuğun geleceğine katkı sağlayacak!

“İyilik Peşinde Koşarak” attıkları adım ve koşucularımızın adımlarını bağışlarla destekleyen Cumhuriyet’in aydınlık yüzlerine teşekkür ederiz!

Maratonlarda adımlarınızı bizimle birlikte atmak için maraton@tegv.org adresine mail gönderebilir veya TEGV İstanbul Maratonu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Maratonu hakkında sık sorular için tıklayınız.

18.10.2023
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!