yükleniyor

Umuda Basket Veteran Basketbol Turnuvası

Umuda Basket Veteran Basketbol Turnuvası sayfa görseli.
Umuda Basket Veteran Basketbol Turnuvası güneş amblemi.

15 - 18 Haziran 2023 tarihleri arasında gerçekleşen Umuda Basket Veteran Basketbol Turnuvası haberimize ulaşmak için tıklayınız.

-

15-18 Haziran 2023 tarihleri arasında TEGV - Umuda Basket Veteran Basketbol Turnuvası düzenlenecektir. Spor İstanbul Fatih Spor Kompleksi'nde düzenlenecek olan turnuvanın gelirleri TEGV çocuklarının spor eğitimleri için kullanılacaktır. Turnuvaya katılan sporcular kendilerinin yanı sıra sosyal çevrelerinden de bağış toplayacak, böylece TEGV çocuklarının nitelikli eğitimle buluşmasına destek olacaklar. Turnuvada hedefimiz; çocuklarımızın spor olanaklarının arttırılması dışında, katılımcı sporcularda ve toplumda veteran spor, ‘fair play’ ve çevre duyarlılığı konusunda duyarlılıkları da arttırmaktır. Kadın ve erkek veteran takımlarının katılacağı turnuvada tüm sporculara sağlıklı ve başarılı bir turnuva dileriz.

Turnuvaya katılım bedeli fiziksel katılımda 5.000₺, sanal katılımda 2.000₺ olup başvuru ücretleri Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na bağışlanmaktadır. Turnuvaya katılım bedelini bağış olarak yatırmak için TIKLAYINIZ.

NOT: Katılım ücreti bağışlandıktan sonra takım adına bağış yapan kişi; takım adı, bağışçı adı-soyadı, mail adresi ve takım fotoğrafı iletisim@tegv.org ve ofalay@gmail.com mail adreslerine iletilmelidir. Örnek başvuru formuna ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Turnuva duyuru metnine ulaşmak için tıklayınız.

Turnuva kuralları için tıklayınız.

Sağlık beyannamesi ve feragatname için tıklayınız. Sağlık beyannamesinin turnuva gününde yanınızda bulunması gerekmektedir.

Turnuvanın gerçekleştirileceği İBB Fatih Spor Kompleksi konumuna ulaşmak için tıklayınız.

.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Hakkında

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), başta ülkesinin ve dünyanın geleceği için bir eğitim gönüllüsü olarak yola çıkan Suna Kıraç olmak üzere, eğitimin her şeyin başı olduğuna yürekten inanan bir grup sanayici, yönetici ve akademisyenin girişimiyle devlet tarafından verilen temel eğitime destek olmak amacıyla kuruldu.

Kurulduğu günden bu yana “Bir çocuk değişir, Türkiye gelişir” mottosuyla İlköğretim çağındaki çocuklara nitelikli eğitim desteği vermeye odaklanan TEGV, yıllar içerisinde Türkiye’nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu oldu. TEGV 2009 yılında Bakanlar Kurulu tarafından “izin almadan yardım toplama” hakkına sahip vakıflardan biri olarak tanındı. TEGV, Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) ile olan iş birliği protokolü kapsamında Türkiye genelinde, 24 ilde 7 Eğitim Parkı, 31 Öğrenim Birimi ve 17 Ateşböceği Öğrenim Birimi’yle çocuklara çağdaş bir misyon ve vizyonla eğitim desteği vermeye devam ediyor.

Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!