Onursal Başkanımız, Yönetim Kurulu ve Ekibimiz

Suna Kıraç

Onursal Başkan
Suna Kıraç

YÖNETİM KURULU

Cengiz Solakoğlu

Yönetim Kurulu Başkanı
Cengiz Solakoğlu

 

Levend Kılıç

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Prof. Dr. Levend Kılıç

 

YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ

Ali Gürsoy Arzuhan Doğan Yalçındağ
A.Ümit Taftalı H.Hüsnü Okvuran
M. Özalp Birol  Nesteren Davutoğlu
R.Oktay Özinci  Prof. Dr. Sami Gülgöz
Şirzat Subaşı


tegv_toplu

EKİBİMİZ

metemeleksoy

METE MELEKSOY
Genel Müdür


SEVCAN SONÜSTÜN

Genel Müdür Asistanı

 

Bilişim Teknolojileri

GÖNENÇ AYDIN Bilişim Teknolojileri Müdürü
HALİL İBRAHİM BAYRAKTAR Sistem Yönetimi Uzmanı
MUSTAFA KURT Bilgi Yönetimi Uzmanı
TANER ORAL Sistem Yönetimi Uzmanı
GİZEM ÇAMURCU Bilgi Yönetimi Uzmanı
GUNDA DEMİRÖZ Sistem Yönetimi Destek

 

Eğitim Programları

YAPRAK SARIIŞIK AKKOÇ Eğitim Programları Müdürü 
DENİZ UMUT EKER Takım Yöneticisi
ZEYNET ÖZTUNCA Takım Yöneticisi
GÜNEY OLCAY ÖZER Takım Yöneticisi
NİSAN SU TABLACI Takım Yöneticisi
AYNUR KOLBAY HÜLYA Eğitim Uzmanı
ELİF MERT Eğitim Uzmanı
EMRE ÇATMA Eğitim Uzmanı
İŞLEV SEVGÜL SARIOSMANOĞLU Eğitim Uzmanı
MELİH DUMAN Eğitim Uzmanı
YEŞİM KEMER Eğitim Uzmanı
PINAR AKMAN Eğitim Uzmanı
SELİN DENİZ UZUNOSMANOĞLU Eğitim Uzmanı
SİMAY KARDEŞ Takım Yöneticisi
BURAK BUÇAK Gönüllü Politikaları Uzmanı
MERVE ÖZAYITGU Gönüllü Politikaları Uzmanı  

İnsan Kaynakları ve İdari İşler

EMİNE COŞKUN İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürü
HAYDAR SOMUNCU Personel ve Özlük İşleri Uzmanı
HAFİZE DİDEM CELEP İnsan Kaynakları Uzmanı
KUBİLAY GÜVEN İdari İşler Uzmanı
CEMİL ULUOCAK İnsan Kaynakları Destek Uzmanı
BİROL AYDIN Şoför
YEŞİM GEYİK İdari Asistan

İş Geliştirme

FULYA KULABAŞ İş Geliştirme Müdürü
AYTÜL ÇINAR Kaynak Geliştirme Yöneticisi
MERVE AKSU Kaynak Geliştirme Uzmanı
ARZU ÖZDEMİRCİ Kaynak Geliştirme Uzmanı
ZEYNEP ELÇİN OKAY Kaynak Geliştirme Uzmanı
FÜSUN ÖZTÜRK Kurumsal İletişim Uzmanı
SELAHATTİN SERDAR ERDOĞAN Kurumsal İletişim Uzmanı
ÖZLEM ŞİRİN Kurumsal İletişim Uzmanı

 

Mali İşler

DERYA YÜKRÜK KILIÇ Mali İşler Müdürü
ELİF ERYILMAZ Muhasebe Uzmanı
HANİFE KIZILAY Muhasebe Uzmanı
NİHAL UZUNÖZ BİR Finansman Uzmanı

 

Plan Proje 

ÇEŞMİNAZ DİDEM KESTEK Plan Proje Müdürü
DİCLE KAYMAZ Planlama Uzmanı
DOĞAN OĞULTÜRK Yönetim Raporlaması Uzmanı
ESRA HURİ BULDUK KAYA Proje Yönetim Ofisi Uzmanı
KEREM ÖNDER Bütçe ve Yönetim Raporlaması Uzmanı

 

Saha Destek

BÜLENT BELİN Saha Destek Müdürü
DÜNDAR ÇOMAKOĞLU Lojistik Uzmanı
EMRE ÖZTÜRK Teşkilatlanma Uzmanı
ESRA HAYDAROĞLU Saha Destek Uzmanı
HÜSEYİN ERKAN Teşkilatlanma Uzmanı
PINAR GENCE Saha Destek Uzmanı
ŞULE GÖKDEMİR Satınalma Uzmanı

 

Uluslararası Kaynak Geliştirme

AYŞE İNAN Uluslararası Proje Yöneticisi

Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimleri

ABDULMENAV ÇELİK Aygaz -5 Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Yöneticisi
AHMET TAKMAZ Orjin Deri Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Yöneticisi 
AYKUT ÇAKMAK İş Bankası Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Yöneticisi
ERDAL GÜLER Nirun Şahingiray- 2 Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Yöneticisi 
FATİH DEMİRKOL Birim Ailesi Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Yöneticisi
FEHMİ ŞİRİN Aygaz- 5 Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Yöneticisi
HASAN KABOĞLU Mercedes Benz Trafik Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Yöneticisi
HÜSEYİN GÖKMEN Nahum Ailesi Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Yöneticisi
ADEM ÖZÇELİK Mercedes Benz Trafik Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Yöneticisi
MUSTAFA ERİK Tırsan Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Yöneticisi
MEHMET TEKŞAN KANAT Bosch- 1 Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Yöneticisi
MUHAMMED CİHAD KORKMAZ
Bosch- 2 Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Yöneticisi
NECAT ŞİMŞEK Aktekin Kardeşler Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Yöneticisi
OĞUZ AKAR Aygaz-1 Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Yöneticisi
OLGUN BALLI Aygaz- 2 Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Yöneticisi
ORHAN ADIBELLİ Nirun Şahingiray- 1 Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Yöneticisi
OSMAN YÜCEAY Aygaz -3 Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Yöneticisi
SAVAŞ TÜRKOĞLU Adım Adım Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Yöneticisi
SERKAN AYDIN Rotary – 2 Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Yöneticisi
SİNAN URAL JP Morgan Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Yöneticisi
TEVRAT GEDİK Düş Gezgini Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Yöneticisi
UMUT CANTÜRK Rotary- 1 Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Yöneticisi
VOLKAN BEKER Banvit Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Yöneticisi
YUSUF TURKUK Aygaz-4 Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Yöneticisi
KEMAL ORÇUN ZENGER Fiba Holding  Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Yöneticisi

 

Eğitim Parkları

Ankara Semahat- Dr. Nüsret Arsel Eğitim Parkı

NİLÜFER ÖZDEMİR  Yönetici
BELMA FIRAT Eğitim Uzmanı
AYŞE CEYLAN Gönüllü Uzmanı

Antalya Suna- İnan Kıraç Eğitim Parkı

LÜTFİYE ALTINKAYA  Yönetici
AYŞE ERSÖZ Gönüllü Uzmanı
SERDAR DEVECİ Eğitim Uzmanı

Eskişehir Atatürk Eğitim Parkı Ali Numan Kıraç Etkinlik Merkezi 

SERPİL ÖZTÜRK  Yönetici
TÜRKAN PAZI Gönüllü Uzmanı
CEYDA CAN Eğitim Uzmanı

Gaziantep Eğitim Parkı

ÜMRAN PETEKBAŞI  Yönetici
TUĞBA SOYDİNÇ Gönüllü Uzmanı
AYŞEGÜL GÜRSEL Eğitim Uzmanı

İstanbul Ferit Aysan Eğitim Parkı

GÖNÜL ORHAN  Yönetici
GÜLAY SÜMER Gönüllü Uzmanı
ZEYNEP KORKMAZ Eğitim Uzmanı

İzmir Çiğli Eğitim Parkı

SERAP ORAL  Yönetici
VOLKAN VAR Gönüllü Uzmanı
NUR CEREN DEMİRCİ Eğitim Uzmanı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Eğitim Parkı

NEHİR GÜNAY  Yönetici
TUBA ERGÜLER KIRÇİÇEK Gönüllü Uzmanı
RIZA KÖSEF Eğitim Uzmanı

Şanlıurfa Sevgi – Erdoğan Gönül Eğitim Parkı

FİKRİYE ZEYNEP ARAZ  Yönetici
SALİHA KILIÇ Gönüllü Uzmanı
AZİZ ÇİTGEZ Eğitim Uzmanı

Van Feyyaz Tokar Eğitim Parkı

REZZAN BAYRAM  Yönetici
ERHAN DEDE Gönüllü Uzmanı
HAYRULLAH TAŞ Eğitim Uzmanı
DUYSAL BAYBORA Eğitim Uzmanı
CESİM YARIZ Gönüllü Uzmanı

 

Öğrenim Birimleri

ABDULKADİR GÜVENÇ İzmir Eşrefpaşa Öğrenim Birimi Yöneticisi
AYSEL YILDIRIM Giresun Öğrenim Birimi Aysel ve Mesut Taftalı Etkinlik Merkezi  Yöneticisi
AYŞENUR POLAT Van Erciş Adım Adım Öğrenim Birimi Yöneticisi
BENGÜL KARAGÖZ Erzincan Öğrenim Birimi Yöneticisi
BUKET MÜJDE Van Muradiye Öğrenim Birimi Yöneticisi
CANAN TAŞCI Rize Öğrenim Birimi Yöneticisi
CEMAL ÇELİK Siirt Kurtalan Öğrenim Birimi Yöneticisi
ZEYNEP NAZLI Sivas Divriği Öğrenim Birimi Yöneticisi
CENGİZ BOZDOĞAN Diyarbakır Ergani Öğrenim Birimi Yöneticisi
DİCLE HATİCE SÖNMEZ İzmir Balçova Öğrenim Birimi Yöneticisi
DİLBER ATİLLA Batman 50. Yıl Öğrenim Birimi Yöneticisi
EMRAH ZIRAPLI Edirne Öğrenim Birimi Yöneticisi
EREN ŞANDIR İstanbul Zeyrek Öğrenim Birimi Yöneticisi
ESEM EREN Diyarbakır Kulp Öğrenim Birimi Yöneticisi
FATMA GÖKALP Denizli Deliktaş Öğrenim Birimi Yöneticisi
FİLİZ ŞEN ERDOĞAN İstanbul İpek Kıraç Öğrenim Birimi Yöneticisi
GAZİ MARAŞ Kocaeli Selma Ve Mesut Kavurt Öğrenim Birimi Yöneticisi
GÜLAY ARAS Van Çatak Öğrenim Birimi Yöneticisi
GÜLŞEN KAYA TIRPAN Mardin Savur Öğrenim Birimi Abdulgani Aras Etkinlik Merkezi Yöneticisi
HAKAN KAYA Adana Süleyman Özgentürk Öğrenim Birimi Yöneticisi
HAVVA KOCATEPE Sakarya Nirun Şahingiray Öğrenim Birimi Yöneticisi
İLYAS İÇYER Bitlis Öğrenim Birimi Yöneticisi
KADİR KURT Mardin Midyat Öğrenim Birimi Yöneticisi
MAKBULE İNAÇ İstanbul Beykoz Öğrenim Birimi Yöneticisi
MEHTAP URAS Siirt Pervari Öğrenim Birimi Yöneticisi
MERVE DİNCER İstanbul Yeniköy Öğrenim Birimi Yöneticisi
MUSTAFA ÖZDEMİR İzmir Gümüşpala Öğrenim Birimi Yöneticisi
MÜBERRA ATEŞ Mersin Öğrenim Birimi Yöneticisi
İBRAHİM SÖNMEZ İzmir Egekent Öğrenim Birimi Yöneticisi
NALAN TURGUT Zonguldak Ayten-Maksut Çavdar Çaycuma Öğrenim Birimi Yöneticisi
NAZAN AKBAŞ İstanbul Semiha Şakir Öğrenim Birimi Yöneticisi
ELİF NUR AKINET Bursa Öğrenim Birimi Yöneticisi
SEMA ALTINTAŞ Kahramanmaraş Öğrenim Birimi Yöneticisi
SERDAR KUZUGÜDEN Nevşehir Hanife-Tevfik AktekinÖğrenim Birimi Yöneticisi
SERPİL ÇETİN Çorum Öğrenim Birimi Yöneticisi
SEVGİ DURSUN KAHRAMAN Şırnak Cizre Öğrenim Birimi Yöneticisi
SUZAN GÜLER Hakkari Sihirli Çan Öğrenim Birimi Yöneticisi
YÜKSEL YALÇIN BOZKURT Batman Sason Öğrenim Birimi Osman Salih Binbay Etkinlik Merkezi Yöneticisi